Młode kobiety najbardziej interesują się swoją urodą. Dbają o każdy detal podczas porannego przeglądania w lustrze i nie umknie im nawet maleńka opryszczka, która pojawi się po ukąszeniu komara. Jako, że wiele młodych kobiet do nas pisze (:-)), postanowiliśmy odpowiedzieć w formie artykułu. Pytacie nas o wiek, w którym powinniście zdecydować się na pierwszy zabieg. Nie będziemy za Was decydować ale napiszemy z jakimi problemami borykają się 20 – latki i jak medycyna estetyczna może Wam pomóc. Zapraszamy do lektury!

Dermaroller

Niemal każda 20 – latka narzeka na skórą po młodzieńczym trądziku. Zabiegi typu „roller” mogą w tym bardzo pomóc. Podobnie zresztą jak z efektami nadmiernego opalania. Cyklicznie zabiegi roller nie tylko wygładzają skórę, ale rozjaśniają ją i powodują, że po nałożeniu makijażu wygląda ona lepiej, niż kiedykolwiek wcześniej.

Powiększanie ust

Pomimo, że 20 – latki nie powinny interesować się kwasem hialuronowym, często narzekają na wielkość swoich ust. Decyzja o zabiegu w gabinecie medycyny estetycznej to często chęć pokazania się płci przeciwnej, swojemu chłopakowi lub narzeczonemu. Wbrew pozorom zabieg w tym wieku jest najlepszym rozwiązaniem, ponieważ usta szybko zaabsorbują kwas hialuronowy i efekty będą się utrzymywać przez kilka najbliższych lat.

PS: Nawet młode, nastoletnie kobiety interesują się takimi zabiegami, lecz bez zgody rodziców nie mogą się im poddać.

Peelingi profesjonalne

To jeden z tych zabiegów, który powinna praktykować każda młoda kobieta. Peeling oczyszcza skórę i pozbywa jej substancji toksycznych. Co więcej – odpowiedni peeling może zatrzymać proces powstawania trądziku, lecz efekty będą się utrzymywać tak długo, jak kobieta będzie dbać o higienę swojej twarzy.

To wszystko na dziś. Umawiamy się, że wiek 20 lat jest dobry na początek 🙂 Uważamy, że przedstawione przez nas propozycje zabiegów powinny interesować nie tylko młode kobiety, ale też starsze damy.

 

Categories:

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *