Osoby, które nie interesują się nowoczesnymi metodami odmładzania mają bardzo złe zdanie o botoksie. Wbrew pozorom to bardzo przyjazna substancja, która może nam pomóc pozbyć się wielu uciążliwych dolegliwości. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że składniki zawarte w botoksie są naturalnym produktem ludzkiego organizmu. Fakt, że decydujemy się na jego stosowanie jest podyktowane naszym wiekiem, ponieważ spada nasza atrakcyjność z uwagi na mniejszą produkcję kwasu. Czy botoks może zatem leczyć? Poniżej nasze stanowisko w tej sprawie.

Botoks leczy choroby skóry

Osoby, które narzekają na problemy skórne często są w wieku średnim lub podeszłym. To właśnie wtedy spada produkcja kwasów odpowiadających za jędrność skóry. Gdy nasza skóra przestaje być jędrna, tworzą się między nią szczeliny, a naskórek (i często warstwa podskórna) powoli się degraduje. Zaczynają się pojawiać przebarwienia, plamy na dłoniach i twarzy. Stosowanie botoksu pozwoli na wypełnienie szczelin między skórą, ujędrnienie całego ciała i nie dopuszczenie do powstawania brzydkich plam, przebarwień i krost.

Kto powinien stosować botoks?

Wbrew pozorom to mężczyźni powinni częściej sięgać po botoks niż kobiety, ponieważ naukowo udowodniono (i nie trudno to sobie wyobrazić), że kobieta w wieku 40 lat wygląda o wiele lepiej, niż mężczyzna w tym samym wieku. Stosowanie botoksu może bardzo spowolnić naturalne procesy starzenia się skóry, co nie pozostanie bez wpływu na pozostałe części organizmu. Botoks zaleca się zatem mężczyznom, ale tak naprawdę każdemu, kto chce zadbać o siebie i zapewnić sobie tak jędrną skórę, jaką mieli kilka lat wcześniej.

Botoks może leczyć i być może w niedalekiej przyszłości stanie się bardzo ważnym składnikiem środków odmładzających. Jeśli chcecie porozmawiać na ten temat, to zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

 

Categories:

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *